"Rzeczą, którą najtrudniej jest w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy"

O FIRMIE

Doradztwo Podatkowe Izabela Cybulska istnieje na rynku od roku 1993, najpierw jako spółka, a od 2010 roku jako jednoosobowe przedsiębiorstwo.

Właścicielem biura jest Izabela Cybulska, numer wpisu 01926 na Liście Doradców Podatkowych.

Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej, kadrowej i finansowej zarówno przedsiębiorstw, osób fizycznych, spółek osobowych, jak i spółek kapitałowych. Misja, która przyświeca nam od początku działalności to budowanie sukcesu naszych klientów poprzez najwyższą jakość świadczonych usług. Swój cel osiągamy dzięki profesjonalnej, doświadczonej i szkolonej na bieżąco kadrze pracowniczej.

Doradztwo Podatkowe ma swoją siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Pamięci Sybiraków 12 (I piętro), jednak dzięki internetowi oraz Poczcie Polskiej i firmom kurierskim jesteśmy w stanie podpisywać umowy i prowadzić ewidencje dla klientów z całej Polski. Obecnie współpracujemy z firmami działającymi nie tylko na rynku lokalnym,  ale także mieszczącymi się na terenie całego kraju, a także poza nim. Działamy tak, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Kontakt

Doradztwo Podatkowe Izabela Cybulska

ul. Pamięci Sybiraków 12
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Email:
doradztwokedzierzyn@gmail.com
Telefon:
77 482 93 94
Projekt i wykonanie BerMar multimedia