"Rzeczą, którą najtrudniej jest w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy"

Albert Einstein

Kilka słów o nas

Doradztwo Podatkowe Izabela Cybulska istnieje od 1993 roku i zajmuje się kompleksową obsługą księgową, podatkową, kadrową oraz finansową osób fizycznych, prawnych, przedsiębiorstw i spółek. Staramy się utrzymać standard naszych usług na najwyższym poziomie, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów ze współpracy z nami.

Właścicielka biura jako Doradca Podatkowy (numer wpisu 01926) ma uprawnienia do reprezentowania klientów przed instytucjami państwowymi i finansowymi, między innymi przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Oferta

Oferujemy szeroki zakres usług obsługi księgowej, kadrowej oraz doradztwa podatkowego. Zgodnie z najnowszymi wymogami sporządzamy i wysyłamy także w imieniu naszych klientów Jednolite Pliki Kontrolne (JPK). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności Archiwum

Fiskus lepiej potraktuje podatnika, który ma...

Ministerstwo Finansów pracuje nad wprowadzeniem zasady, zgodnie z którą podatnik, którego sprawy są prowadzone przez doradców podatkowych, będzie mógł liczyć na preferencyjne traktowanie przez...

Uwaga na fałszywe wiadomości o kontroli GIODO!

Kancelarie prawne masowo otrzymują powiadomienia w formie e-mail o planowanej kontroli GIODO. Jest to oszustwo, które służy wyłudzeniu pieniędzy.

Witamy na stronie naszego biura

Zapraszamy do współpracy

Warto wiedzieć

 

Dlaczego warto korzystać z usług doradcy podatkowego?

Doradca podatkowy pomoże odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych.

Kalendarium

V 2021

ZUS

V 2021

INTRASTAT

V 2021

ZUS

V 2021

VAT

Kontakt

Doradztwo Podatkowe Izabela Cybulska

ul. Pamięci Sybiraków 12
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Email:
doradztwokedzierzyn@gmail.com
Telefon:
77 482 93 94
Projekt i wykonanie BerMar multimedia